Transport

Realizacja określonych zadań i zamierzeń nieodzownie łączy się z potrzebą transportową. W PPUH Company LTD doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz oferowania im wysokiej jakość palet, proponujemy również usługi transportu drogowego. Posiadamy własny tabor samochodowy, a dodatkowo wsp­ółpracujemy z doświadczonymi spedycjami i przewoźnikami. PPUH Company LTD­ jest członkiem Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, co umożliwia nam sprawne załatwianie wszelkich formalności związanych z realizowanym zadaniem transportowym. By zapewnić bezpieczeństwo oferowanych usług, zwarliśmy umowę ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej wynikającej z zarobkowego wykonywania przewozu towarów w ruchu międzynarodowym.

Nasi kierowcy na bieżąco przechodzą szkolenia w zakresie czasu pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Specjalnie dla nich został stworzony wewnętrzny zakres obowiązków kierowcy zatrudnionego w transporcie międzynarodowym bądź krajowym. Każdy kierowca posiada służbowy telefon komórkowy, dzięki czemu jesteśmy z nimi w stałym kontakcie.

Jednakże nie poprzestajemy wyłącznie na transporcie drogowym! PPUH Company LTD posiada własną bocznicę kolejową. Jeśli więc są Państwo zainteresowani otrzymywaniem naszych produktów za pośrednictwem kolei, z nami jest to jak najbardziej możliwe.

W sprawie transportu można się z nami kontaktować również za pośrednictwem komunikatora biznesowego trans.eu (link w pasku powyżej)

Palettes, emballage en bois, biomasse